Field group bootstrap (8.x-2.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Info
ml: വിവരം

en: Direction
ml: ദിശ
