Field group bootstrap (8.x-2.1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Link
sk: Odkaz

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Active
sk: Aktívny

en: Fields
sk: Polia

en: Mode
sk: Režim

en: Success
sk: Úspech

en: Warning
sk: Varovanie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Hidden
sk: Skryté

en: Style
sk: Štýl

en: Tabs
sk: Záložky

en: Information
sk: Informácia

en: Direction
sk: Smer

en: Primary
sk: Primárny

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder
