Field group bootstrap (8.x-2.3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།
