Field group bootstrap (8.x-2.4) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Default
sr: Подразумевано

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Mode
sr: Режим

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Direction
sr: Смер
