Field group bootstrap (8.x-2.5) - en to es translation catalogue (30 entries)

en: Title
es: Título

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Link
es: Enlace

en: Back
es: Atrás

en: Default
es: Por defecto

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Active
es: Activo

en: Fields
es: Campos

en: Mode
es: Modo

en: Success
es: Éxito

en: Warning
es: Advertencia

en: Border
es: Borde

en: Close
es: Cerrar

en: Hidden
es: Oculto

en: Style
es: Estilo

en: Tabs
es: Pestañas

en: Information
es: Información

en: Direction
es: Dirección

en: Light
es: Fina

en: Primary
es: Primario

en: Secondary
es: Secundario

en: Style: @style
es: Estilo: @style

en: Navigation bar
es: Barra de navegación

en: Dark
es: Oscuro

en: Show label
es: Mostrar la etiqueta

en: Responsive
es: Adaptable

en: Show progress bar
es: Mostrar barra de progreso

en: Placeholder: @placeholder
es: Comodín: @placeholder
