Field group bootstrap (8.x-2.5) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Link
fa: واصلی

en: Back
fa: بازگشت

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Active
fa: فعال

en: Fields
fa: میدانها

en: Mode
fa: سبک

en: Warning
fa: اخطار

en: Close
fa: بستن

en: Hidden
fa: پنهان

en: Info
fa: اطلاعات

en: Style
fa: اصلوب

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: Information
fa: اطلاعات

en: Direction
fa: جهت

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک
