Field - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Type
cy: Math

en: Closed
cy: Ar gau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Fields
cy: Meysydd

en: Width
cy: Lled
