Field - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Closed
es: Cerrado

en: Yes
es: Sí

en: Fields
es: Campos

en: Width
es: Ancho

en: Tabs
es: Pestañas

en: About
es: Acerca de
