Field - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Closed
gu: બંધ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: About
gu: વિશે
