Field - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Fields
sk: Polia

en: Width
sk: Šírka

en: Tabs
sk: Záložky

en: About
sk: Informácie o
