Field - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Type
az: Növ

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Fields
az: Sahələr

en: Width
az: Eni

en: Tabs
az: Tablar

en: About
az: Haqqında
