Field - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Fields
bs: Polja

en: Width
bs: Širina

en: Tabs
bs: Tabovi
