Field - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Type
et: Liik

en: Closed
et: Suletud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Fields
et: Väljad

en: Width
et: Laius

en: Tabs
et: Sakid

en: About
et: Programmist
