Field - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Closed
eu: Itxita

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Fields
eu: Eremuak

en: Width
eu: Zabalera

en: Tabs
eu: Fitxak

en: About
eu: (r)i buruz
