Field - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Width
hy: Լայնություն
