Field - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Closed
is: Lokuð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Fields
is: Svæði

en: Width
is: Breidd

en: Tabs
is: Flipar

en: About
is: Um
