Field - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Width
km: ទទឹង

en: About
km: អំពី
