Field - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Closed
oc: Tampat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Fields
oc: Camps

en: Width
oc: Largor

en: Tabs
oc: Onglets

en: About
oc: A prepaus
