Field - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Closed
pt: Fechado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Fields
pt: Campos

en: Width
pt: Largura

en: Tabs
pt: Abas

en: About
pt: Sobre

en: Accordion
pt: Acordeão
