Field - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Closed
sv: Stängd

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Fields
sv: Fält

en: Width
sv: Bredd

en: Tabs
sv: Flikar

en: About
sv: Om
