Field - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Closed
vi: Đóng

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Fields
vi: Các trường

en: Width
vi: Chiều rộng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Accordion
vi: Đàn xếp
