Field - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Closed
ro: Închis

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Width
ro: Lățime

en: Tabs
ro: Taburi

en: About
ro: Despre
