Field Group Label (2.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Fields
jv: Field

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: About
jv: Ngenani

en: The maximum length of the field in characters.
jv: Dawané field maksimum nang satuan karakter.
