Field Group Label (2.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Fields
oc: Camps

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: About
oc: A prepaus

en: The maximum length of the field in characters.
oc: La longor maximala del camp en nombre de caractèrs.
