Field Group Label (2.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Text value
th: ค่าข้อความ

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.
