Field Group Label (2.1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Maximum length
ta: அதிகபட்ச நீளம்

en: Size of textfield
ta: உரை புலத்தின் அளவு

en: About
ta: பற்றி

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்

en: Text value
ta: உரை மதி்பபு
