Field Group Label (2.1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Fields
eu: Eremuak

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: About
eu: (r)i buruz

en: Text value
eu: Testu balioa
