Field Group Label (2.1.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Fields
he: שדות

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: About
he: אודות

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.

en: Text value
he: ערך טקטואלי
