Field Group Label (8.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Fields
gl: Campos

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: About
gl: Información

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.
