Field Group Layout (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Default
pt: Padrão

en: Select a layout
pt: Selecione um layout

en: Fields
pt: Campos

en: New group %label successfully created.
pt: Novo grupo %label criado com sucesso.

en: The field name
pt: O campo nome

en: Mark as required
pt: Marcar como obrigatório
