Field Group Layout (1.0.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Default
sv: Förvald

en: Select a layout
sv: Välj en layout

en: Fields
sv: Fält

en: New group %label successfully created.
sv: Nya gruppen %label skapades utan problem.

en: The field name
sv: Fältnamnet

en: Mark group as required if it contains required fields.
sv: Gör gruppen obligatorisk om den innehåller obligatoriska fält.

en: A field group
sv: En fältgrupp

en: The fields belonging to the group
sv: Fälten som hör till gruppen

en: The parent group of this group
sv: Gruppens ovanliggande grupp

en: The weight of the group
sv: Gruppens vikt

en: The formatter of the group
sv: Gruppens formaterare

en: Field group settings on entity form
sv: Inställningar för fältgrupp i formulär

en: Mark as required
sv: Gör obligatorisk
