Field Group Layout (2.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Select a layout
fa: یک طرح بندی را انتخاب نمایید

en: Fields
fa: فیلدها

en: Layouts
fa: آرایش‌ها
