Field Group Link (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Link
pl: Odnośnik

en: Default
pl: Domyślny

en: Fields
pl: Pola

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Custom URL
pl: Własny URL
