Field Group Link (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Link
sv: Länk

en: Default
sv: Förvald

en: Fields
sv: Fält

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Custom URL
sv: Anpassad URL
