Field Group Link (8.x-1.0-rc3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Link
fi: Linkki

en: Default
fi: Oletus

en: Fields
fi: Kentät

en: Tokens
fi: Merkit

en: Custom URL
fi: Mukautettu URL
