Field Group Link (8.x-3.0-rc1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Link
es: Enlace

en: Default
es: Por defecto

en: Link target
es: Destino del vinculo

en: Fields
es: Campos

en: Tokens
es: Comodines

en: Custom URL
es: URL personalizada
