Field Group Link (8.x-3.0-rc1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Link
ro: Legătură

en: Default
ro: Implicit

en: Link target
ro: Ținta link-ului

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Custom URL
ro: URL personalizat
