Field Group Link (8.x-3.0-rc2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Link
ja: リンク

en: Default
ja: デフォルト

en: Link target
ja: リンク先

en: Fields
ja: フィールド

en: Tokens
ja: トークン

en: Custom URL
ja: カスタムURL
