Field Group Link (8.x-3.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Link
uk: Посилання

en: Default
uk: Базово

en: Link target
uk: Ціль посилання

en: Fields
uk: Поля

en: Tokens
uk: Замінники

en: Target attribute
uk: Атрибут Target

en: Custom URL
uk: Власна URL-адреса
