Field Group Link (8.x-3.2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Default
de: Standard

en: Link target
de: Link-Ziel

en: Fields
de: Felder

en: Target attribute
de: <code>target</code>-Attribute

en: Custom URL
de: Benutzerdefinierte URL
