Field Group Link (8.x-3.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Custom URL
el: Προσαρμογή URL
