Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Fields
da: Felter

en: Attributes
da: Attributter

en: Close
da: Luk

en: Show label
da: Vis etiket
