Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Fields
fi: Kentät

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Close
fi: Sulje

en: Show label
fi: Näytä etiketti
