Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Fields
id: Bidang isian

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: Close
id: Tutup
