Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Fields
cs: Pole

en: Attributes
cs: Atributy

en: Close
cs: Zavřít
