Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Fields
gl: Campos

en: Attributes
gl: Atributos

en: Close
gl: Pechar

en: Show label
gl: Amosar etiqueta
