Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Fields
sk: Polia

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Close
sk: Zatvoriť
