Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Fields
sv: Fält

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Close
sv: Stäng

en: Text button
sv: Textknapp
