Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Attributes
hi: गुण

en: Close
hi: बंद करे
