Field Group Modal Bootstrap (8.x-3.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Fields
pt: Campos

en: Attributes
pt: Atributos

en: Close
pt: Fechar

en: E.g. name="anchor"
pt: Por exemplo, nome="anchor"
